Pro firmy

Hledání

Volejte: +420 776 844 049     Email: rolhen@rolhen.cz

Naše firma nabízí ucelený a kompletní pracovní servis směrující k vyřešení Vašich personálních požadavků. Na základě pečlivé analýzy identifikujeme ty odborníky, kteří vyhovují nejlépe Vašim představám. Předložíme Vám informace o vybraných kandidátech a ve sjednaném termínu Vám je osobně představíme.

Naše společnost působí na území celé České republiky, Slovenska a i Maďarska. Subdodavatelským způsobem jsme schopni vykonávat řadu pomocných, ale i některých kvalifikovaných prací téměř ve všech odvětvích průmyslu, např. obsluha výrobních a balicích linek, lisů, obsluha jednoúčelových strojů, montážní práce atd.

Naši zákazníci využívají nejvíce naše služby při zvyšování výroby, kterou nejsou schopni zvládnout vlastními silami. Práci provádí naši kmenoví zaměstnanci, což jsou výhradně občané Slovenské republiky, Polské republiky, Rumunské republiky, Bulharské republiky, přičemž v poslední době rozšířili řady našich kmenových zaměstnanců i občané tzv. třetích zemí (Vietnam, Mongolsko), pro které zajišťujeme ubytování, dopravu, sociální a zdravotní pojištění a pracovní povolení.

V současné době zaměstnáváme více než 1 500 zaměstnanců a jsme schopni tento stav navýšit.


Výhody naší spolupráce:

  • neseme plnou odpovědnost za odvedenou práci podle ustanovení Obchodního zákoníku
  • díky dlouholetým zkušenostem jsme operativně schopni zvyšovat nebo snižovat počet pracovníků podle aktuální potřeby zákazníka
  • usnadňujeme našim zákazníkům práci s náborem, výběrem, příjímáním, ale i propouštěním zaměstnanců
RECRUITMENT
Specializujeme se na vyhledávání kvalifikovaných zaměstnanců, kterých je v ČR na určitých pracovních pozicích nedostatek. Díky síti zahraničních partnerů Vám dokážeme vyhledat kandidáta, jehož kvalifikace se setká s Vašimi požadavky.
MIGRAČNÍ SLUŽBY
V rámci náborového procesu se postaráme o veškeré záležitosti související s pobytem a zaměstnáváním cizince na území ČR. Vaší společnosti tak nepřibyde žádná administrativní ani finanční zátěž. Veškeré povinnosti hlídáme a vyřizujeme za Vás a námi zprostředkovaného zaměstnance po celou dobu zaměstnání u Vaší společnosti.
PERSONÁLNÍ DIAGNOSTIKA
Na základě požadavků klienta realizujeme ověření odborné způsobilosti a dovedností uchazeče. Šetříme Váš čas. Dříve než uchazeče pozvete k osobnímu pohovoru, zprostředkujeme Vám jeho ověřené údaje.
ŠKOLENÍ A VZDĚLÁVÁNÍ
Zajišťujeme školení BOZP a PO nezbytné pro nástup do zaměstnání. Školíme a připravujeme zaměstnance pro úspěšné začlenění právě do Vašeho týmu. Pomáháme s adaptací zahraničního zaměstnance do pracovního kolektivu.
PERSONÁLNÍ LEASING
Personální leasing je flexibilní proces zaměstnávání formou dočasného přidělení agenturou v případě nedostatku pracovních sil. Agentura zaměstná flexibilně určitý počet pracovníků, o které se komplexně postará. Zaměstnanci agentury nastoupí k výkonu práce ve Vaší společnosti. Zaměstnance můžete využívat tak dlouho jak je momentálně potřebujete.
ZDRAVOTNÍ POJIŠTĚNÍ CIZINCŮ
Zdravotní pojištění cizinců je povinné pro všechny cizince, kteří hodlají pobývat na území České republiky. Poskytujeme zdravotní pojištění všech cizinců za velice příznivých cenových podmínek.
Firmy volejte:
+420 776 844 049

Ověření odborné způsobilosti,
ověření údajů uchazečů, pohovory, školení